close-dialog

Через ситуацію навколо вірусу COVID-19 час на обробку та доставку може збільшитись. Дякуємо за розуміння.

Доставка ліків
Пн-Нд: 8-21

Про нашу компанію

Аптечна мережа «FARMAX» була створена у 2019 році

Місія компанії – як національний аптечний лідер, розуміючи свою соціальну відповідальність перед суспільством, ми піклуємось про здоров’я населення та просуваємо культуру здорового способу життя.

Позиціонування мереж аптек FARMAX– широкий вибір натуральної та органічної продукції (косметика, гігієна, дитячі товари і т.п.) Аптека FARMAX побудована у форматі міні фармамаркета, який забезпечує якісне обслуговування клієнтів за рахунок пропунування широкого асортименту медикаментів, засобів гігієни, БАД (біологічно активних добавок) у відкритій торговій зоні.

З урахуванням позиціонуванням мережі аптек

«широкий вибір натуральної і органічної продукції», ми доповнили наш асортимент високоякісною натуральною косметикою сертифікованих брендів різних цінових категорій.

Консультанти в аптеках зможуть якісно пояснити важливість придбання натуральної чи органічної продукції, в чому її користь і як її відрізнити від іншої продукції, на що в складі звертати увагу і т.ін.

Наша мережа

Аптека FARMAX – це сучасна аптека європейського формату, яка надає можливість піклуватись про власне здоров’я і благополуччя згідно принципів здорового образу життя.

м.Київ. пр. Перемоги 9

+38 (066) 176 68 55

Незабаром відкриття

+38 (ххх) ххх хх хх

Незабаром відкриття

+38 (ххх) ххх хх хх
Cart Товар вилучено Скасувати
  • Корзина пуста